Szolgáltatásaink

Büszkeségünk: a Sószoba

2007.október 14.-én felavattuk a város egyetlen SÓSZOBÁJÁT!

Ünnepélyes keretek közt Dr.Papp Gábor gyermekorvos allergológus mondott nyitóbeszédet. Tájékoztatást adott a megjelenteknek a sószoba jelentőségéről. Felhívta a figyelmet, hogy nem csak a légúti betegségben, asztmában, allergiában szenvedő gyermekeknek hasznos a terápia, hanem az egészséges gyermekeknek is.

A meghívott vendégek megtekintették a sószobát és óvodánkat, elismerésüket fejezték ki kialakításáért.

Sakk

Úszás

"Örökmozgó" zenés gyermektorna

Ovis foci

Heti egy alkalommal délután "Örökmozgó" zenés gyermektorna várja az érdeklődőket.

Kézműves foglalkozás

Kézműves műhelyünkben heti két csoportban folyik a kézműves foglalkozás.
A gyermekek megismerkedhetnek a népi kismesterség különböző technikáival. Minden évben a gyermekek munkáiból kiállítást rendezünk.

"Daloló Manók"

"Daloló Manók" néven heti egy alkalommal énekes- táncos foglalkozáson a gyermekek zenei ízlését, harmonikus mozgását formáljuk.

Fejlesztő pedagógus, logopédus foglalkozások

Óvodánkban heti egy alkalommal a fejlesztésre szoruló gyermekekkel fejlesztőpedagógus, heti két alkalommal, a beszédhibás gyermekekkel logopédus foglalkozik az erre a célra berendezett fejlesztőszobában

Rendszeres színházlátogatások

Minden gyermekünknek színházbérlete van.
A nagycsoportosaink ezen kívül minden évben színházlátogatáson vesznek részt Kaposváron.

Kapcsolat

Cím: 7900 Szigetvár, Szent István ltp. 6. Telefon: 06 73 311 636 E-mail: zoldmanovi@gmail.com

Támogatás

"GYERMEKKERT ALAPÍTVÁNY" néven kiválóan működik óvodánk alapítványa.Az alapítvány támogatja az óvodai rendezvényeket, a szabadidős tevékenységeket,az óvoda tárgyi eszközeinek fejlesztését. Gyermekkert Alapítvány Adószám: 18312997-1-02 Számlaszám: 50800018-10064580